Cepbank Hataları Nedir ?

cepbank hataları nedir ?

Cepbank işlemi yaparken bazı sorunlar yaşanmaktadır. Bizde merak edilen cepbank hataları nedir ? diye sorunlan soruları yanıtlayacağız. Bazen yatırımları hesaplarına geçmemekte ve canlı yardıma yazdığımızda yada cepbank müşteri temsilcisi bizleri aradıklarında cepbank işlemimizde hata aldıklarını söylemektedirler. Bets10 Giriş LinkiPeki bu hataları neden alıyoruz, evet neden hata alıyoruz diyenleri duyuyor gibiyim.

Cepbank Hataları Nedir ?

Bu hatalar genel ihtibari ile Bets10 cepbank işlemi yapanlar bir kez dahi olsa bu hatalar ile karşılaşmıştır ve bazen çok sinir bozucu olabiliyorlar. Para Yok Hatası, Referans Numarası Hatası, Hatalı Telefon Numarası, Hatalı TC Kimlik Numarası Hatası. Genelde Cep bank işleminde en sık rastlanan hatalardır. Nedenini şöyle açıklayabilirim genel itibari ile işlem yapan üyelerden kaynaklı bir hatadır ve nedenlerini şöyle sıralaya biliriz.

  1. Banka hesabınızda yeterli miktarda para olmaya bilir siz canlı yardımda yeterli miktarda hesabınızada para olduğunu iddia edebilirsiniz. Biliyorsunuz’ki cep bank yatırım işlemi minimum 50 TL’dir banka hesabınıza sadece 50 TL olması bu hatayı almanıza neden olabilir.  Bankalar yapacağınız her cep bank yatırımı için 1.5 veya 2 TL gibi işlem ücreti kesmektedir banka hesabınızda tam 50 TL olması bankanın keseceği bir miktar bulunamadığı için tarafınıza şifre veya referans numarası gelse dahi para yok hatası almanıza neden olmaktadır.
  2. Küsuratlı yatırım para yok hatasını almanızda önemli bir rol oynamaktadır. Bu işlemlerde minimum 50 TL’dir 10 ve 10 katları olacak şekilde yatırım yapmanıza izin vermektedir. 55 veya 118 TL gibi yatırımlarınız para yok hatası olarak almanızda en büyük nedenlerden biridir.
  3. Referans numarası hatası cepbank formunu doldururken bilgisayarınızdan yada telefon üzerinden tuşlarken 1 yerine 2 yi tuşlamanız’dan kaynaklı hatadır.
  4. Referans numarası karıştırılması bu hatanın nedeni ise daha önce yapmış olduğunuz cepbank işleminin yeni gelen şifre ile karıştırılmasından kaynaklıdır.
  5. Telefon numarası hatası bu hata genel olarak fazla alınan hatalardandır nedeni ise gönderen ve alıcı numaraların karıştırılmasından kaynaklıdır. Bir nedeni ise bir anlık dalgınlık ile numaranın son rakamları yanlış tuşlama yapılmasından kaynaklanmaktadır.
  6. Telefon numarası hatasının bir nedeni ise cepbank işlemi yapacak olan numaranın bankaya kayıtlı olamayan bir numaradan yapılmasından kaynaklanmaktadır.
  7. Hatalı TC Kimlik  numarası bazı bankalar işlemi gercekleştirirken sizden kimlik numarası istemektedir. Çoğunlukla bazı bankalar alıcı kişinin  kimlik numarasını istemektedir ve genel olarak karıştırılmaktadır. Gönderen kişi alıcı kimlik numarasını yazması gerekirken kendi TC kimlik numarasını yazmaktadır.cepbank hataları nedir ?

Genel itibari ile cepbank hataları nedir sorusunun cevabı yukarıda belirtilen nedenlerden olmaktadır. Alacağınız herhangi bir hatada tarafınıza Cepbank müşteri temsilcisi arama gerçekleştirmektedir. Almış olduğunuz hatanın ne olduğunu ve neden kaynaklandığını bildirmektedir.

Bets10 Cepbank işleminin minimum 30 dakika olduğunu belirtilmektedir fakat 2-3 dakika içinde sonunçlanmaktadır.

Relevant news