Betboo355 Giriş

betboo647-yeni-adresi

Ülkemizde uygulanan erişim kısıtlaması, BTK’nın yapmakta olduğu bir sistemi taşımaktadır. Betboo firması yeni alan adı olan Betboo355 adresini En son yapılmakta olan erişim engelinden dolayı almıştır. Bu yeni alınan adresin amacı, ülkemizde ikamet eden kullanıcıların siteye sorun yaşamadan giriş yapabilmeleri içindir. Kısa sürede alınan yeni adres bağlantısı, her kullanıcının engele takılmadan ya da BTK’nın uyarısı ile karşılaşmadan, ana sayfaya ulaşmasını sağlar.Betboo355

Böylece sorun yaşamadan ve problem görmeden hızlı şekilde yeni adresi kullanarak, firmanın ana sayfasına erişebilirsiniz. Erişim engellemeleri her zaman olan bir durumdur. Eğer üyeliğime ne olacak diye korkuyorsanız, son alınan bağlantı adreslerinde birşeylerin değişmediğini bilmeniz yeterlidir. Betboo her zaman düzenli sunduğu hizmetini, son adreslerinde de değişime uğramadan sürdürmektedir.

Betboo355 Yeni Adres Alındığında Üyelik Hesabım Ne Oluyor?

Yeni adres alındığında, alınan yeni adres üzerinden tekrardan bir üyelik şartı, para yatırım gibi hususlar olmaz. Normalde hizmet aynı şekilde devam eder ve tek değişen giriş bağlantısıdır. Bunun nedeni de BTK’nın doğrudan giriş adresine kısıtlama getirmesidir. Bu kısıtlamadan ise Betboo kurtulabilmesi için var olan ismini uzantıda korur ve yanındaki rakamı değiştirir. Böylece tek değişen şey aslında rakamdır ve siz böylece sitede var olan hesaplarınıza erişebilirsiniz. Para bakiyeniz, para çekme talepleriniz, bonus çevrimleri ya da diğer işlemleriniz aynı şekilde devam eder. Normalde gördüğünüz ve beklediğiniz tüm süreçler iptal olmadan son alınan Betboo355 adresinde de görmeye devam edebilirsiniz. Firma kapatılmamakta ya da bloke edilmemektedir.

Türkiye’nin piyasalarına hakim olan, spor ile casino ürünlerinde bir hizmeti olan firmadır. Altyapısı üzerinden sağlanmasının yanı sıra Türkçe dil imkanına sahip olduğunu görebiliyoruz. Lisans yapısını ise doğrudan Curacao kanunlarına göre aldığını da açıklamıştır. Firmanın tüm hizmetlerini görmek istiyorsanız, yeni giriş adresi üzerinden erişim sağlamalısınız. Bunun içinde son alınan Betboo 355 yeni adresi uzantısını kullanmalısınız. Bu alan adı, bir sonraki BTK’nın erişim engeline kadar kullanılabilir. O zamana kadar güncel olarak giriş işlemlerinizi bu bağlantı ile yapabilirsiniz.

Relevant news