Bahigo70 Yeni Adresi

bahigo70 yeni adresi

Farklı oyunlar üzerinden para kazanmak isteyenler, Bahigo70 firmasının resmi sayfasına giriş yapabilirler. Firma legal olarak faaliyetlerine devam ediyor. Curacao 5536/JAZ lisansı ile dikkat çekmekte. Ofisin merkez binası da burada yer almakta.

BAHİGO GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Sayfası hem sade hem de göz yormuyor. Türkçe dil seçeneğini olması büyük bir avantaj. Farklı bonus kampanyaları düzenliyor. Spor, casino ve canlı oyun menüleri mevcut. Mobil olarak bilinen tüm cihazlar ile giriş yapılabilir. Alan adı ise artık Bahigo70 olarak değiştirilmiştir. Bunun nedeni ise erişim yasağıdır.

Eski Adresi: Bahigo85

Yeni Adresi: Bahigo70

Bahigo70 Neden Adres Değiştirdi?

Yabancı şirketlerin tümü, ülkemizde faaliyet gösterirken alan adlarını değiştirirler. Hiç bir zaman sabit bir adres üzerinden hizmet vermezler. Bunun nedeni ise yasalardan dolayı getirilmiş olan erişim yasaklarıdır. BTK bunu uygular. Online web sitesine giriş yapılamaz. Bu durum çok büyük bir mağduriyet yaratır. Fakat bu konuda deneyimi olan Bahigo, daha önceden yaptığı gibi Bahigo 70 giriş adresi değiştirmiştir. Eskisinden tamamen farklı bir alan adını elde etmiştir. Yasağın başlamasından kısa bir süre sonra hemen devreye girmektedir. Alan adını mutlaka bilmek şarttır. Böylelikle online olmanın önünde bir engel kalmaz.bahigo70 yeni adresi

Artık sitede olduğunuza göre yapmanız gereken şey kullanıcı bilgileriniz ile hesabınızı görüntülemektir. İşletme üyelerinin her türlü verisini korumuştur. Buna ek olarak sitenin tasarımı ve görselinde de benzer bir durum söz konusudur. Renk, sistem, oyun menülerinin yeri aynıdır. Ayrıca ilk defa giriş yapan misafirler, hemen üyelik alabilirler.

Relevant news